FAQ

W konkursie może wziąć udział każda osoba pełnoletnia. Nie zakładamy niestety udziału osób niepełnoletnich za zgodą rodziców.

Udział w konkursie nie wymaga przedstawienia dowodu zakupu, jednak ważne jest, żeby na każdym zdjęciu zgłaszanym do konkursu była widoczna obok ciasta paczka mąki Basia, z której zostało upieczone ciasto.

Każdy zarejestrowany uczestnik w ciągu jednej tury trwającej od godziny 15.30 w piątek (ogłoszenie przepisu) do wtorku do godziny 23.59 (koniec zgłaszania przepisów w turze) może dodać jedno zdjęcie.

Do udziału w konkursie wymagane jest dodanie zdjęcia wypieku tylko na stronę konkursową, ale bardzo zachęcamy Cię do umieszczania zdjęć i informacji o tym, że bierzesz udział w konkursie, także na swoich kontach w social mediach, jeśli je masz. Tagując zdjęcie i informując o tym, gdzie można głosować na Twój wypiek, zwiększasz swoje szanse na zebranie większej liczby głosów od rodziny, przyjaciół i znajomych.

Nie, do punktacji konkursowej wliczamy tylko 3 rodzaje punktów: lajki oddane pod zdjęciem Twojego wypieku na stronie konkursowej, punkty od jury oraz punkty za konsekwencję w pieczeniu ciast w trakcie trwania konkursu.

Na stronie konkursowej, po zarejestrowaniu się i założeniu konta konkursowego, możesz na bieżąco śledzić stan swojego konta punktowego. Całkowita liczba punktów odświeża się w profilu konkursowicza wraz
z zakończeniem tygodniowego wyzwania.

Na konkursowe zdjęcia można głosować od piątku do czwartku następnego tygodnia do godziny 23.59. Po tej godzinie możliwość głosowania jest zamykana. Głosowanie ponownie będzie otwarte z początkiem nowej rundy wraz z udostępnieniem nowego filmu z przepisem.

Jeden użytkownik może głosować na ten sam wypiek co dwanaście (12) godzin.

Należy dodać plik JPG lub PNG w maksymalnym rozmiarze 800 x 600 pikseli. Zdjęcie powinno być wykonane
w poziomie w proporcjach 2:3, a jego waga nie może przekroczyć 5 MB.

Nie, nie można przekazywać punktów z konta na konto. Każde konto liczy się jako osobny uczestnik konkursu, nawet jeśli konta posiadają członkowie rodziny.